Wykryliśmy że masz bardzo starą przeglądarkę. Twoja przeglądarka to: Unknown 0.0

Platforma nie będzie wyglądać ładnie na tak starej przeglądarce. Bardzo prosimy o zmianę przeglądarki na nowszą. Proponujemy Ci zainstalowanie nowej darmowej przeglądarki - kliknij niżej w logo aby zainstalować nową przeglądarkę Firefox lub Chrome

Nie masz jeszcze konta ?
Witamy na platformie hurtowej b2b firmy KOLTER.

Platforma hurtowa to nowoczesne narzędzie do składania zamówień przez Internet.

To także darmowy i bezpieczny dostęp do systemu, składanie zamówień 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Znajdą tutaj Państwo informacje o dostawach, kilkustopniowe zatwierdzanie zamówień, podgląd bieżących stanów magazynowych,możliwość składania zamówień przez różne oddziały klienta,możliwość kompletowania zamówienia w dłuższym odstępie czasu.

To wszystko sprawia że platforma jest idealnym narzędziem do składania zamówień w naszym dziale hurtowym. Dodatkowo jest to kompendium wiedzy uzyskanej z naszych własnych doświadczeń którymi także z Państwem chcielibyśmy się podzielić.
Zaopatrujemy sklepy z bronią i militariami, sklepy sportowe, outdoorowe, survivalowe, zoologiczno - wędkarskie, modelarskie.
Firma KOLTER to importer i dystrybutor łuków, noży, szwajcarskich scyzoryków, wiatrówek, asg, odzieży oraz akcesoriów taktycznych, artykułów obronnych z serii Kolter Guard bez zezwoleń.

Firma nasza jest bezpośrednim i generalnym importerem czołowych światowych producentów broni i akcesoriów strzeleckich takich jak: niemiecki koncern UMAREX z serią produktów pod markami: WALTHER, COLT, BERETTA, HECKLER & KOCH, SMITH & WESSON, RUGER, MAKAROV, linia wiatrówek krótkich z serii Legend's, HAMMERLI, PERFECTA, IWI UZI, ROHM.

Renomowanych, tureckich producentów wiatrówek takich jak: ZORAKI oraz KRAL produkujący karabinki marki AIRMASTER.
Oferujemy także artykuły obronne bez zezwoleń pod markami: WALTHER, ZORAKI, KOLTER GUARD, PERFECTA oraz sprzęt survivalowy: amerykańskie noże COLD STEEL i SPYDERCO, multitoole i noże amerykańskiej firmy GERBER z linią produktów znanego survivalowca Beara Gryllsa, noże WALTHER, latarki WALTHER, latarki czołowe i kompasy SILVA.
Na polskim rynku działamy nieprzerwanie już 20 lat. W tej branży jesteśmy niekwestionowanym liderem sprzedaży hurtowej i detalicznej.

Dzięki szeroko zakrojonym akcjom reklamowym w prasie branżowej, ogólnopolskiej i w internecie produkty te są jednymi z najczęściej poszukiwanych i kupowanych w branży.
Naszym odbiorcom dostarczamy dodatkowo bezpłatne katalogi KOLTER news wydawane co 3 m-ce, zawierające nowości i najpopularniejsze produkty z naszej oferty.

Obecnie zaopatrujemy już ok. 1200 sklepów w całej Polsce i Europie z branży militarnej, survivalowej, outdoorowej i sportowej.
Na sprzedaż większości z tych produktów nie jest wymagane posiadanie koncesji i zezwoleń.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym oraz stałemu dostępowi towarów w naszych magazynach towar wysyłamy w ciągu 24 godzin.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie w zakresie ekspozycji i prezentacji produktów: katalogi, profesjonalne filmy o produktach, plakaty, standy,stojaki, ekspozytory, naklejki, płyty DVD, kasetony świetlne przed sklep, banery itp. oraz wykwalifikowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny z pełną dostępnością części zamiennych.

Aby otrzymać kody do logowania proszę wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się pod oknem logowania.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą oraz zasadami współpracy

Dariusz Klekot - kierownik działu hurtowego firmy Kolter.

Zalecana przeglądarka do obsługi platformy to aktualne wersje Internet Explorer lub Mozilla FIREFOX.